Daewoo

برند دوو(Daewoo) یکی از برند های کاملا شناخته شده و با کیفیت لوازم خانگی که محصولات آن در جهان معروف است.برند دوو در ایران نیز شناخته شده است و به طور قطع هنگام خرید لوازم خانگی یکی از اولین برند هایی که به سراغ آن می رویم برند با کیفیت دوو است.

دوو در ابتدا از کشور کره جنوبی فعالیت خود را آغاز کرد . جالب است بدانید که واژه daewoo در زبان کره ای از دو کلمه dae و woo تشکیل شده است . woo که نام بنیانگذار برند دوو است و dae در زبان کره ای به معنی عالی است .

امروزه مارک دوو دارای بیش از 20 زیر مجموعه است که برخی از آن ها امروزه به طور مستقل و به عنوان یک مارک جدا شروع به فعالیت کرده اند . کمپانی دوو امروزه در بسیاری از کشور ها از جمله مالزی ، لهستان ، مکزیک ، اسپانیا ، چین و ویتنام دارای کارخانه تولیدی است که در آخر تمام محصولات تولید شده در سراسر دنیا زیر نظر متخصصین کره ای این شرکت تایید و سپس وارد بازار می شوند.

برند دوو بعد از دیگر شرکت های بزرگ کره ای چون ال جی ، سامسونگ جزو بزرگ ترین مارک های جهان در کره به شمار می رود . در رابطه با این سوال که موتور یخچال دوو ساخت کجاست باید بیان کنیم در حقیقت محصولات مارک دوو در ابتدا در کره ساخته می شد اما با توجه به گسترش مارک دوو و تاسیس کارخانجاتی در دیگر کشور های جهان این روز ها دیگر محصولات برند دوو در سراسر جهان ساخته و تولید می شوند .

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش دادن همه 2 نتیجه

دسته‌های محصولات